Біженці Донбасу потребують допомоги
Біженці Донбасу потребують допомоги
Фонд допомагає жителям, який залишив свої будинки в зоні конфлікту на сході України.

Складна ситуація в країні змусила тисячі людей Донецької і Луганської областей покинути свої будинки. Багато з них знайшли притулок в привітному Харкові.

Перше правило хороших господарів будинку – піклуватися про своїх гостей. Тому в межах міста була виділена територія на пр. 50-річчя СРСР, 27г, і в стислі терміни був побудований «модульний містечко». В кінці січня 2015 року цей селище з модульних будиночків був відкритий для вимушених переселенців з Донбасу і прийняв перших жителів.
Селище складається з 100 житлових модулів, трьох гуртожитків, пралень і адміністративно-господарського блоку, всім жителям видається побутова техніка, постільна білизна, кухонне начиння і т.п.
За словами заступника Харківського міського голови Світлани Горбунової-Рубан, направлення на проживання видавалися, перш за все, багатодітним сім’ям, матерям з немовлятами, сім’ям, де є діти-інваліди або дорослі інваліди. Всього їх отримали 383 людини, в тому числі 203 дитини.
Знайшовши притулок, жителі селища намагаються заробити на життя, але певні обставини – наявність маленьких дітей, складна економічна ситуація в країні не дають їм можливості повноцінно забезпечувати свої сім’ї.
Тому харків’яни, як гостинні господарі, намагаються допомогти і в цьому питанні. Допомога необхідна будь-яка:
– фінансові перерахування;
– медикаменти (протизастудні, знеболюючі, медичні маски, бахіли і ін.), Засоби особистої гігієни (мило, зубна паста і т.п.), дитячі памперси, памперсній пелюшки;
– продукти (крупи, макаронні вироби, цукор, рослинна олія);
– одяг та взуття для дорослих та дітей.
На зібрані кошти Фонд закуповує саме ті предмети, які особливо необхідні для переселенців. Також ми допомагаємо Червоному хресту доставляти зібрану ними великогабаритну благодійну допомогу за призначенням.
Просимо всіх небайдужих приєднатися і не залишити в біді наших співвітчизників!

Дивіться також