“Мікроби як люди” – захоплююча наукова виставка для дітей
"Мікроби як люди" - захоплююча наукова виставка для дітей
Школярі Харкова і області змогли познайомитися зі світом мікробів на виставці в "ЛандауЦентре"

У березні за підтримки благодійного фонду Анатолія Денисенко в науковому центрі «Ландау Центр» Харківського національного університету ім. Каразіна відкрилася інтерактивна виставка «Мікроби як люди». Ідея організувати виставку належить харків’янці Марії Лобановської, аспіранткою кафедри патології Оксфордського Університету в лабораторії професора Крістофа Танга. Тому, спільно з вченими з Оксфорда і було вирішено провести таку незвичайну виставку в Харкові.

Марію Лобановського з 2016 року підтримує благодійний Фонд Анатолія Денисенко, який і допоміг Марії в реалізації цього проєкту.

«Дуже важливо, щоб наші молоді харків’яни досягали успіху в житті. Коли дитина з дитинства долучається до науки, у нього виникають зовсім інші завдання, цілі та інтереси. Вважаю, що досягнення Марії є хорошим прикладом для обдарованих школярів мого округу, які вже п’ятий рік поспіль є стипендіатами фонду, і я сподіваюся, що і інші харків’яни будуть вчитися в аспірантурі Оксфордського університету »- сказав, вітаючи відкриття виставки, Анатолій Денисенко. – А ми своєю чергою і надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб підтримувати молоді таланти і обдарування, які будуть розвивати наше улюблене місто, нашу країну і будуть гідні представляти нашу державу на світовому рівні ».

Виставка розрахована для школярів від 7 до 12 років і спеціально пристосований до шкільних канікул, але напевно її експонати будуть цікаві не тільки старшим школярам і студентам, а й дорослим відвідувачам.

У ці дні всі відвідувачі зможуть наочно і в доступній формі доторкнутися до такої цікавої науки, як мікробіологія, зрозуміти, які мікроби нас оточують, ніж мікроби відрізняються від вірусів, що таке імунітет і як його підтримувати.

Дивіться також