Про нас
Про нас
Історія фонду

Фонд Анатолія Денисенко (раніше мав назву «Зодчий») був заснований на початку 2000-х.

За час свого існування фонд реалізував ряд значущих для Харкова проєктів, серед яких реконструкція будівлі Харківської муніципальної галереї, виставка робіт харківських фотохудожників «Майже загублений Харків», підтримка дослідницького проєкту «Діти підземель». Крім цього, до сфери діяльності благодійного фонду відноситься надання допомоги дітям-сиротам, дітям воїнів, загиблих в гарячих точках, соціально незахищеним категоріям громадян, розробка комплексу заходів з профілактики та лікуванню онкологічних захворювань, проведення благодійних акцій та заходів, спрямованих на доброустрій міста Харкова та поліпшення життя городян. Ми також підтримуємо розвиток освіти та науки серед дітей та молоді Харкова та області.

Анатолій Денисенко

Засновник фонду Анатолій Денисенко народився 10 березня 1971 року в місті Харкові в родині робітників. Закінчивши Харківської державної зооветеринарної академії за спеціальністю менеджмент організацій, Анатолій здобув кваліфікацію магістра з менеджменту організацій, менеджер-економіст.
Свою трудову діяльність Анатолій почав в 1988 році, пройшов шлях від токаря Харківського приладобудівного заводу імені Т.Г.Шевченка до керівних посад в АТЗТ «Спецбудмонтаж», АТЗТ «Фінансова компанія« Авантаж », ПО ЖБК« Авантаж », ВАТ« ІБК »Авантаж ».Анатолій веде активну громадську діяльність та бере участь у розвитку життя Харкова і області. З 2000 року Анатолій є співзасновником і президентом Харківської міської громадської організації «Баскетбольний клуб« Авантаж-Політехнік ». З 2002 р  меценат «Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків». У 2005 році Анатолій брав участь в підставі громадської організації «Асоціація забудовників міста Харкова та Харківської області». У 2017 році Анатолій був обраний президентом громадської організації «Федерація баскетболу Харківської області». За свою професійну і громадську діяльність Анатолій відзначений безліччю нагород і грамот. Серед них почесна грамота виконавчого комітету Харківської міської ради (2004, 2007). Анатолій двічі ставав лауреатом Регіонального рейтингу «Харків’яни року» в номінації «Лідери промисловості та бізнесу» 2004 і 2007. У 2006 році був відзначений почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток підприємництва». У 2007 році Анатолію була вручена почесна грамота Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У 2012 за внесок у розвиток спорту, Анатолій отримав грамоту Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Разом зі своєю дружиною Анатолій виховує трьох синів.

Програма фонду
Розвиток містобудування
Розвиток містобудування
Матеріальна допомога
Матеріальна допомога
Захист материнства, допомога сім'ям
Захист материнства, допомога сім'ям
Допомога молоді
Допомога молоді
Розвиток науки
Розвиток науки
Збір благодійних коштів
Збір благодійних коштів
Наши партнеры